Možnost nákupu fotbalového vybavení a potřeb - Sportfotbal.cz ( http://www.sportfotbal.cz )

Jsme výhradní dodavatel FK Viktoria Žižkov. SportFotbal nabízí veškeré fotbalové potřeby a futsalové vybavení pro kluby i jednotlivce. Jsme autorizovanými prodejci značek Adidas, Nike, Puma, Reusch, Uhlsport, Umbro a další. Jsme specialisté na veškerý fotbalový sortiment, v naší široké nabídce si vybere opravdu každý.

Disponujeme širokým sortimentem zboží pro amatérské sportovce i fotbalové profesionály. Pro FK Viktoria Žižkov nabízíme slevu na tyto vybrané značky v rozmezí 30 – 40% ( dle sortimentu ).

Kontakt: David Mráz, +420 770 129 776, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

HORMEN CE a.s. (http://www.hormen.cz) – český výrobce a dodavatel svítidel a osvětlovacích systémů Společnost HORMEN CE a.s. prošla od svého založení v roce 2004 velmi dynamickým rozvojem. Stala se předním dodavatelem projektových řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, veřejné budovy a venkovní prostory. Naši kvalifikovaní pracovníci se zaměřují na neustálý vývoj produktů a inovativní technická řešení. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, propracovaný servis, podporu a obchodní aktivity v Evropě a na blízkém Východě.

 

Kontakt: Libušská 8/191, 142 00 Praha 4, Libuš, Tel.: +420 244 470 408, Fax: +420 241 724 661, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.