dub 12

Ondrášovka Cup 2015 (kvalifikace) - 6.místo

Posted by Super User

V neděli jsme zajížděli na kvalifikační turnaj do Poříčí nad Sázavou, kde nás čekal celodenní maraton zápasů (17zápasů), kde se hrálo systémem každý s každým.

Postup do hlavního turnaje měl zajištěn pouze vítěz kvalifikace, proto rozhodoval každý bod a každý vstřelený gól. Asi po polovině celého turnaje jsme se našimi výkony (i přes první dvě remízy na začátku turnaje) vyšplhali na první místo v průběžné tabulce, ale odpolední důležité zápasy s Motorletem (0:2) a s ABC Braník (2:2) jsme výsledkově nezvládli a přišli jsme tak o možnost bojovat o vítězství v turnaji. Do posledních zápasů proto dostali více možností ostatní kluci, kteří do té doby moc nehráli, aby se také ukázali při "ostrých" zápasech. Bohužel jsme tyto zápasy nezvládli a konečné 6.místo v turnaji je asi spravedlivým výsledkem a přesným obrazem našeho týmu. Máme opravdu velký "fotbalový" rozdíl mezi hráči, kteří nastupují v základních pětkách a střídajícími hráči, opět se to velmi jasně ukázalo. Z vítězství v turnaji se nakonec radoval Motorlet Praha, který nás jako jediný tým fotbalově opravdu přehrál. Gratulujeme !!!

Neznamená to však, že by naši kluci nebojovali, nesnažili se - je potřeba poděkovat všem, kdo se účastnil, protože to bylo fakt dost náročné pro všechny !!! Třeba velmi prestižní zápas s Admirou Praha jsme zvládli úplně excelentně herně i výsledkově (4:0)

Sestava :

 

Soběslav - Dome, Špitalský, Kop, Válek, Olah - Vlček P., Vlček A., Rulf, Šmíd, Slavík - (Chytil, Polanský, Šuser, Ieremiadis, Feuerstein, Kropáček)

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments