bře 08

Benešov - Ukončení halové sezóny - 1.a 2.místo

Posted by Super User

Na definitivní ukončení halové sezóny jsme zajížděli na turnaj do Benešova. Opět jsme připravili dva týmy (trochu nás omezila marodka) a celkový dojem z turnaje je velmi dobrý.

Využili jsme povolení od pořadatele turnaje, kdy nám dovolili, aby naši brankáři za jeden tým hráli a za jeden chytali. Na začátek turnaje jsme opět museli bojovat mezi sebou, takže došlo opět k emotivnímu zápasu, kdy polovina týmu je po zápase "nahoře" a polovina úplně "dole" (B-tým vyhrál 5:2) A-tým se ale rychle vzchopil a ostatní zápasy celkem s přehledem vyhrál a jen čekal za zaváhání ostatních. To nenastalo a tak bral 2.místo. B-tým až na jedno zaváhání s domácím Benešovem (2:2) prošel turnajem bez větších potíží a celkově si vysloužil 1.místo. Naši soupeři (Benešov, Vlašim, Sedlčany a Votice) tentokrát nebyli tak silní, jako tomu bylo na turnaji v Benešově na podzim 2014.

Vezeme také individuální ocenění pro nejlepšího střelce turnaje - Sebastian Kop a ocenění za nejrychlejší gól na turnaji - za 9s pro Marka Sosnu. - GRATULUJEME.

A-tým : Soběslav - Vlček P., Dome, Olah, Šuser, Ieremiadis, (Šmíd) - 2.místo

B-tým : Šmíd - Kop, Slavík, Kropáček, Polanský, Válek, Sosna, (Soběslav) - 1.místo

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments