bře 14

Fotbalová lekce v Mladé Boleslavi

Posted by Super User

V sobotu jsme zajížděli k přípravnému zápasu do Mladé Boleslavi, abychom porovnali naše kluky s nejlepším týmem ze středních Čech na konci zimní přípravy. Na naší straně se jednalo o první venkovní zápas, nicméně o to více nám to "otevřelo" oči.

Zápas na UMT - (4x 20min) začal celkem vyrovnanou hrou (8:7), na jedné straně jsme dokonce vyhráli 2:1. V dalších dvou čtvrtinách jsme však nedali ani jeden gól a MB nás předčila úplně ve všech fotbalových činnostech a prohra 8:0 a 12:0 mluví za vše. V poslední čtvrtině jsme se opět trochu zvedli a začali hrát a kombinovat, na rozjetou MB to však nestačilo a prohráli jsme i poslední čtvrtinu 6:4. Konečný výsledek je sice dost krutá porážka 34:11, ale nutno si přiznat, že zasloužená. MB lépe kombinovala, hlavně vše prováděla v pohybu a bylo velmi výrazně vidět, jak mají široký a kvalitní kádr. To se bohužel o našem kádru říci nedá. Musíme stále pracovat na posílení a zkvalitnění našeho týmu.

Sestava : Soběslav - Dome, Špitalský, Olah, Feuerstein, Kop - Dragon, Ieremiadis, Polanský, Vlček A.

Šmíd - Vlček P., Slavík, Rulf, Válek, Sosna - Šuser, Ličartovský, Stránský, Chytil

Máme před sebou ještě 6 TJ a jedno PU, takže musíme napnout všechny síly, abychom byli dobře připraveni na první MU.