dub 21
Posted by Super User

V úterý jsme zajížděli do nedalekých Vršovic na odložené mistrovské utkání. S naším tradičním rivalem jsme se potkali před začátkem sezóny několikrát a vždy šlo o vyrovnaný bojovný zápas.

dub 18
Posted by Super User

Tento víkend jsme zajížděli na mezinárodní turnaj do Valašského Meziříčí na VALMEZ CUP 2015. Naše základní skupina (Graffin Vlašim, Val.Meziříčí, Domino Bratislava, Nový Jičín a FŠ Roberta Haneka) nám předem dávala velké šance na postup, ale realita byla trochu jiná.

dub 12
Posted by Super User

V neděli jsme zajížděli na kvalifikační turnaj do Poříčí nad Sázavou, kde nás čekal celodenní maraton zápasů (17zápasů), kde se hrálo systémem každý s každým.

dub 11
Posted by Super User

V sobotu jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu, tentokrát se silným týmem z Julisky. Po celou dobu zápasu šlo o vyrovnaný boj, výsledkově se hra přelévala z jedné strany na druhou, šancí na obou stranách bylo více, než dost.

dub 01
Posted by Super User

Místo tréninku ve středu před velikonočními prázdninami jsme vyrazili na přípravný zápas s našimi kluky r.2004. My jsme byli z prvního MU namlsaní výhrou se Spartou, 04ky naopak po vysoké porážce se stejným soupeřem.