pro 13
Posted by Super User

Na sobotní dopoledne jsme si naplánovali poslední fotbalovou akci tohoto roku, dvojzápas s naším tradičním rivalem, Bohemians 1905. Protože máme stále dost početnou marodku, museli někteří kluci odehrát oba zápasy, což se v konečném součtu ukázalo jako rozhodující.

pro 07
Posted by Super User

V neděli jsme vyrazili na turnajový "výlet" do Rakovníku. Postupně jsme skupinou prošli bez ztráty bodů, v semifinále jsme zdolali soupeře z FK Rudná a připravovali jsme se na finále s domácím týmem Tatran Rakovník, který jsme ve skupině porazili 2:1.

pro 06
Posted by Super User

Na sobotní dopoledne nás los zařadil do skupiny s Meteorem Praha, Přední Kopaninou, Táborskem a Spartou Praha. Situace ve skupině se vyvinula tak, že poslední zápas ve skupině se Spartou byl i finálovým bojem o první místo.

pro 01
Posted by Super User

Poslední listopadový den jsme zavítali do nového areálu pro mládež v Hradci Králové "Bavlna". Měli jsme naplánovaný dvojzápas s velmi kvalitními soupeři - FC Hradec Králové a Zbrojovka Brno, hrálo se stejným systémem, jako hrajeme naše MU, tj. na dvě hřiště 5+1.